Fs Fs T in YT
P Sledovať I
SK  Ste tu.  Domov

Vitajte na mojej webovej stránke

Naučím Vás hrať šach  Učím hrať šach začiatočníkov, pokročilých a aj tých, ktorí nevedia hrať vôbec. Poskytujem šachové lekcie najlepšie pre 1 - 5 študentov naraz, kto si ako praje. Jedna lekcia trvá 30 minút, lebo deti sa nedokážu dlhšie sústrediť. Najlepšie je začať so šachom v 4 alebo 5 rokoch, ale nikdy nie je neskoro. Aj keby ste už boli na dochôdku, stále môžete začať so šachom.

Naučím Vás kúpiť počítač  Naučím Vás kúpiť správny počítač, alebo vyberiem počítač vhodný pre Vás. Kancelársky počítač, herný, All-in-One, mini PC, notebook alebo tablet. Počítač s integrovanou alebo jednou či dvomi dedikovanými grafickými kartami.

Pozrite si fotografie hradov, turistické atrakcie a iné.

Udalosti a podujatia  Podujatia v Prešove a na Slovensku - Aktívny šport, športové akcie a podujatia - Turistické informácie - Hudobné a iné podujatia - Budúce, aktuálne a minulé podujatia.

Môj blog  Všetky moje blogy od roku 2014 o ekológii, zdraví, šťastí, ekonomike, vede a podobne.

Počítače

Riziká umelej inteligencie  Umelá inteligencia je počítačový program, ktorý bol vytvorený na určitý účel. Má schopnosť učiť sa, vyvíjať sa a meniť sa k lepšiemu, alebo aj k horšiemu. V niektorých prípadoch sa môže program zmeniť tak, že robí presný opak toho, na čo bol vytvorený.

Prečo nefungujú webové stránky?  Webové stránky sa z času na čas upravujú, presúvajú alebo odstraňujú. Problém nastáva vtedy, ak Váš webový prehliadač načíta niektoré časti zmenenej stránky z internetu a niektoré časti starej stránky z disku Vášho počítača.

Násilné videohry a kriminalita  Pri hraní násilných videohier, kde denne hráč zavraždí tisíce ľudí otupie jeho svedomie voči násiliu. Konflikty v škole a v živote bude riešiť agresívne a nie pokojne a zmierlivo.

Fyzika

Čierne diery a cestovanie v čase  Všeobecná teória relativity, ktorú Albert Einstein prezentoval v roku 1915 vysvetľuje, že čím je gravitácia vyššia, tým ide čas pomalšie. Čierne diery majú obrovskú gravitáciu a preto umožňujú cestovanie v čase.

Čo je skutočná Božská častica?  Mnohokrát sa za Božskú časticu považuje Higgsov bozón, ktorého objav odhalil mnoho z toho ako funguje vesmír. Ale vedecká obec ostro nesúhlasí nazývať ho tak. Avšak existuje niečo, čo si predsa len zaslúži nazývať sa Božskou časticou.

Viazané fotóny - fyzikálny experiment  Opísal som svoj fyzikálny experiment s miznucím svetlom z roku 2007. Fotóny sa stávali viditeľnými a neviditeľnými v rovnako dlhých intervaloch.

Yacca

Diamond Yacca  Detoxikačný výživový doplnok Diamond Yacca znižuje povrchové napätie v organizme. Usadeniny v orgánoch sú príčinou mnohých chorôb. Užívaním Diamond Yaccy sa usadeniny z organizmu odstránia.

Diamond Yacca plus  Detoxikačný výživový doplnok Diamond Yacca plus je prírodný rastlinný výživový doplnok. Obsahuje 50% Diamond Yacca a 50 % Hordeum vulgare - steblo zeleného jačmeňa. Obsahuje aj vzácne bioaktívne látky ako je resveratrol, enzým superoxid dismutáza (SOD) a chlorofyl.

Diamond Yacca - ďalšie  Diamond Yacca + kyselina hyalurónová, Diamond Yacca + B17 + resveratrol, Diamond Yacca + hliva ustricová, Diamond Yacca + Multivitamín, Diamond Yacca Hepatica, Diamond Yacca Homocysteín.

Šport

Pohybový tréning  Práca nôh a pohybové zručnosti pozostávajú z naučených šablónových krokov. Automatizované pohyby sa dosiahnu neustálym opakovaním šablónových krokov s použitím kuželov a rebríkov.

Športoviská v Prešove  Športoviská, kluby a relaxačné miesta v Prešove. 250+ športovísk a detských ihrísk v Prešove.

Turistika

Turistické začiatky  Turistika má pozitívny vplyv na fyzickú a psychickú kondíciu. Napomáha v boji s nadváhou a vysokým krvným tlakom. Čas strávený v lese výrazne znižuje hladinu stresu v tele.

Turistické atrakcie  Objavte Slovensko, nádhernú krajinu v srdci Európy. Krajinu hôr a lyžiarskych stredísk, národných parkov, jaskýň, jazier, ľudovej hudby a plavieb na pltiach.

O mne

O mne  Volám sa Vladimír Slávik, narodil som sa v roku 1977 v Prešove, Slovensko. Študoval som počítače a elektrotechniku. Viem dobre pracovať s počítačmi. Aktívne podporujem ekológiu. Baví ma šport a turistika.

Kontakt  Kontaktujte ma alebo sa so mnou spojte prostredníctvom sociálnych sietí.

Zjednodušené zobrazenie Tmavý režim
Prístupom na webové stránky vla.sk vyjadrujete Váš súhlas s dodržiavaním podmienok používania.
Podmienky používania  |  Mapa stránok
Copyright © 2007-2020 Vladimír Slávik