Vladimír 
Slávik

Prešov

Slovensko

QR
Slovensko
G+
F T in YT
P Sledovať I
SK  
ste tu.
  domov

Vitajte na mojej webovej stránke

Kolobeh peňazí - Slovenské výrobky - Pracujte rovnako, zarábajte dvojnásobne. Dajte prácu ľuďom vo svojom okolí iba tým, že budete kupovať výrobky z Vašej krajiny a z Vášho regiónu. Počet kamiónov dovážajúcich zahraničné produkty sa zníži a pomôžete aj ekológii.

Najlacnejšia energia - ušetrená energia - Ušetrite viac ako 100 eur ročne na elektrickej energii. Odpojte zo zásuvky všetky elektrické spotrebiče, ktoré práve nepoužívate. Predlžovačku s vypínačom môžete vypnúť namiesto odpojenia spotrebiča zo zásuvky.

Iplikátor - Zbavte sa bolesti chrbta a krku používaním iplikátora. Iplikátor položte na matrac a vankúš. Ležte na ňom bez oblečenia.

Baťove ceny a problémy s nimi spojené - Baťove ceny končia číslicou 9. V dávnej dobe, keď ceny bežne končili číslicou 0 mali Baťove ceny opodstatnenie, Baťove topánky boli lacnejšie. V dnešnej dobe množstvo cien končí číslicami 90 alebo 99. Dnes sú už Baťove ceny nevýhodné pre obchodníkov a aj kupujúcich, a predsa sa stále v hojnom množstve používajú.

Koniec letného a zimného času - V priebehu niekoľkých rokov bude letný a zimný čas už minulosťou a zavedie sa jedno časové pásmo pre celú Zem. Náš biorytmus (vnútorné hodiny človeka) sa mení podľa polohy slnka. Pri zmene hodín na letný čas sa narušia vnútorné hodiny človeka a jeho spánok.

Golden Yacca - Detoxikačný výživový doplnok Golden Yacca znižuje povrchové napätie v organizme. Usadeniny v orgánoch sú príčinou mnohých chorôb. Užívaním Golden Yaccy sa usadeniny z organizmu odstránia.

Pohybový tréning - Práca nôh a pohybové zručnosti pozostávajú z naučených šablónových krokov. Automatizované pohyby sa dosiahnu neustálym opakovaním šablónových krokov s použitím kuželov a rebríkov.

Turistické začiatky - Turistika má pozitívny vplyv na fyzickú a psychickú kondíciu. Napomáha v boji s nadváhou a vysokým krvným tlakom. Čas strávený v lese výrazne znižuje hladinu stresu v tele.

Turistické atrakcie - Objavte Slovensko, nádhernú krajinu v srdci Európy. Krajinu hôr a lyžiarskych stredísk, národných parkov, jaskýň, jazier, ľudovej hudby a plavieb na pltiach.

O mne - Volám sa Vladimír Slávik, narodil som sa v roku 1977 v Prešove, Slovensko. Študoval som počítače a elektrotechniku. Som počítačový odborník. Aktívne podporujem ekológiu. Baví ma šport a turistika.

Kontakt - Kontaktujte ma alebo sa so mnou spojte prostredníctvom sociálnych sietí.

Prístupom na webové stránky vla.sk vyjadrujete Váš súhlas s dodržiavaním
podmienok používania.
Podmienky používania  |  Mapa stránok
Copyright © 2007-2018
Vladimír Slávik