Fs Fs T in YT
P Sledovať I
SK  Ste tu.  Domov

Vitajte na mojej webovej stránke

Naučím vás hrať šach  Učím hrať šach začiatočníkov, pokročilých a aj tých, ktorí nevedia hrať vôbec. Poskytujem šachové lekcie najlepšie pre 1 - 5 študentov naraz, kto si ako praje. Jedna lekcia trvá 30 minút, lebo deti sa nedokážu dlhšie sústrediť. Najlepšie je začať so šachom v 4 alebo 5 rokoch, ale nikdy nie je neskoro. Aj keby ste už boli na dochôdku, stále môžete začať so šachom.

Môj blog  Všetky moje blogy od roku 2014 o ekológii, zdraví, šťastí, ekonomike, vede a podobne.

Udalosti a podujatia  Podujatia v Prešove a na Slovensku - Aktívny šport, športové akcie a podujatia - Turistické informácie - Hudobné a iné podujatia - Budúce, aktuálne a minulé podujatia.

Pozrite si fotografie hradov, turistické atrakcie a iné.

Čierne diery a cestovanie v čase  Všeobecná teória relativity, ktorú Albert Einstein prezentoval v roku 1915 vysvetľuje, že čím je gravitácia vyššia, tým ide čas pomalšie. Čierne diery majú obrovskú gravitáciu a preto umožňujú cestovanie v čase.

Viazané fotóny - fyzikálny experiment  Opísal som svoj fyzikálny experiment s miznucím svetlom z roku 2007. Fotóny sa stávali viditeľnými a neviditeľnými v rovnako dlhých intervaloch.

Diamond Yacca  Detoxikačný výživový doplnok Diamond Yacca znižuje povrchové napätie v organizme. Usadeniny v orgánoch sú príčinou mnohých chorôb. Užívaním Diamond Yaccy sa usadeniny z organizmu odstránia.

Diamond Yacca plus  Detoxikačný výživový doplnok Diamond Yacca plus je prírodný rastlinný výživový doplnok. Obsahuje 50% Diamond Yacca a 50 % Hordeum vulgare - steblo zeleného jačmeňa. Obsahuje aj vzácne bioaktívne látky ako je resveratrol, enzým superoxid dismutáza (SOD) a chlorofyl.

Pohybový tréning  Práca nôh a pohybové zručnosti pozostávajú z naučených šablónových krokov. Automatizované pohyby sa dosiahnu neustálym opakovaním šablónových krokov s použitím kuželov a rebríkov.

Športoviská v Prešove  Športoviská, kluby a relaxačné miesta v Prešove. 250+ športovísk a detských ihrísk v Prešove.

Turistické začiatky  Turistika má pozitívny vplyv na fyzickú a psychickú kondíciu. Napomáha v boji s nadváhou a vysokým krvným tlakom. Čas strávený v lese výrazne znižuje hladinu stresu v tele.

Turistické atrakcie  Objavte Slovensko, nádhernú krajinu v srdci Európy. Krajinu hôr a lyžiarskych stredísk, národných parkov, jaskýň, jazier, ľudovej hudby a plavieb na pltiach.

O mne  Volám sa Vladimír Slávik, narodil som sa v roku 1977 v Prešove, Slovensko. Študoval som počítače a elektrotechniku. Viem dobre pracovať s počítačmi. Aktívne podporujem ekológiu. Baví ma šport a turistika.

Kontakt  Kontaktujte ma alebo sa so mnou spojte prostredníctvom sociálnych sietí.

Zjednodušené zobrazenie
Prístupom na webové stránky vla.sk vyjadrujete Váš súhlas s dodržiavaním podmienok používania.
Podmienky používania  |  Mapa stránok
Copyright © 2007-2020 Vladimír Slávik