Fs F T in YT
P Sledovať I
SK  
ste tu.
  domov

Vitajte na mojej webovej stránke

Naučím vás hrať šach  Učím hrať šach začiatočníkov, pokročilých a aj tých, ktorí nevedia hrať vôbec. Poskytujem šachové lekcie najlepšie pre 1 - 5 študentov naraz, kto si ako praje. Jedna lekcia trvá 30 minút, lebo deti sa nedokážu dlhšie sústrediť. Najlepšie je začať so šachom v 4 alebo 5 rokoch, ale nikdy nie je neskoro. Aj keby ste už boli na dochôdku, stále môžete začať so šachom.

Všetky udalosti a podujatia  Podujatia v Prešove a na Slovensku - Aktívny šport, športové akcie a podujatia - Turistické informácie - Hudobné a iné podujatia - Budúce, aktuálne a minulé podujatia

Ako byť šťastný  Viac šťastia je v dávaní ako v prijímaní. Šťastie nezávisí od toho, koľko toho máme, ale či sme spokojný s tým čo máme. Dôležitejšie sú vzťahy v rodine a s priateľmi ako peniaze. Pozitívny postoj nám pomôže dosiahnuť ciele, ktoré sme si v živote stanovili.

Ako byť zdravý  Život je pohyb. Najzdravší pohyb človeka je chôdza. Venujte sa chôdzi alebo turistike hodinu denne. Alternatívne športy sú beh a bicyklovanie. Najlepšie je športovať v lese, kde dýchate čistý vzduch.

Ekológia a odpadky  Boli ste sa niekedy pozrieť na skládke odpadu? Vrelo vám to doporučujem. Plastový odpad zaplavil našu planétu a spôsobuje vážne problémy vo vode aj na súši.

Cesta na Mars  2030 - 2039 je predbežný termín pre začatie osídľovania Marsu. Na Marse je voda a vďaka tomu bude osídlenie Marsu jednoduchšie. Stavať sa budú dva druhy budov - na povrchu a pod povrchom. Budú sa v nich pestovať rastliny a stromy, ktoré budú produkovať kyslík.

Kolobeh peňazí - Slovenské výrobky - Pracujte rovnako, zarábajte dvojnásobne. Dajte prácu ľuďom vo svojom okolí iba tým, že budete kupovať výrobky z Vašej krajiny a z Vášho regiónu. Počet kamiónov dovážajúcich zahraničné produkty sa zníži a pomôžete aj ekológii.

Baťove ceny a problémy s nimi spojené - Baťove ceny končia číslicou 9. V dávnej dobe, keď ceny bežne končili číslicou 0 mali Baťove ceny opodstatnenie, Baťove topánky boli lacnejšie. V dnešnej dobe množstvo cien končí číslicami 90 alebo 99. Dnes sú už Baťove ceny nevýhodné pre obchodníkov a aj kupujúcich, a predsa sa stále v hojnom množstve používajú.

Iplikátor - Zbavte sa bolesti chrbta a krku používaním iplikátora. Iplikátor položte na matrac a vankúš. Ležte na ňom bez oblečenia.

Najlacnejšia energia - ušetrená energia - Ušetrite viac ako 100 Eur ročne na elektrickej energii. Odpojte zo zásuvky všetky elektrické spotrebiče, ktoré práve nepoužívate. Predlžovačku s vypínačom môžete vypnúť namiesto odpojenia spotrebiča zo zásuvky.

Koniec letného a zimného času - V priebehu niekoľkých rokov bude letný a zimný čas už minulosťou a zavedie sa jedno časové pásmo pre celú Zem. Náš biorytmus (vnútorné hodiny človeka) sa mení podľa polohy slnka. Pri zmene hodín na letný čas sa narušia vnútorné hodiny človeka a jeho spánok.

Diamond Yacca - Detoxikačný výživový doplnok Diamond Yacca znižuje povrchové napätie v organizme. Usadeniny v orgánoch sú príčinou mnohých chorôb. Užívaním Diamond Yaccy sa usadeniny z organizmu odstránia.

Pohybový tréning - Práca nôh a pohybové zručnosti pozostávajú z naučených šablónových krokov. Automatizované pohyby sa dosiahnu neustálym opakovaním šablónových krokov s použitím kuželov a rebríkov.

Turistické začiatky - Turistika má pozitívny vplyv na fyzickú a psychickú kondíciu. Napomáha v boji s nadváhou a vysokým krvným tlakom. Čas strávený v lese výrazne znižuje hladinu stresu v tele.

Turistické atrakcie - Objavte Slovensko, nádhernú krajinu v srdci Európy. Krajinu hôr a lyžiarskych stredísk, národných parkov, jaskýň, jazier, ľudovej hudby a plavieb na pltiach.

O mne - Volám sa Vladimír Slávik, narodil som sa v roku 1977 v Prešove, Slovensko. Študoval som počítače a elektrotechniku. Viem dobre pracovať s počítačmi. Aktívne podporujem ekológiu. Baví ma šport a turistika.

Kontakt - Kontaktujte ma alebo sa so mnou spojte prostredníctvom sociálnych sietí.

Zjednodušené zobrazenie
Prístupom na webové stránky vla.sk vyjadrujete Váš súhlas s dodržiavaním
podmienok používania.
Podmienky používania  |  Mapa stránok
Copyright © 2007-2019
Vladimír Slávik