Fs F T in YT
P Sledovať I
 
SK  
ste tu.
  domov  > 
podmienky používania


Podmienky používania

Všetky informácie na tejto webovej lokalite sú iba informatívneho charakteru. Informácie, ktoré zverejňuje
Vladimír Slávik
sú poskytnuté bezplatne pre osobnú potrebu a bez akýchkoľvek záruk. Tieto informácie nie je možné použiť pre obchodné a podnikateľské účely bez súhlasu ich majiteľa.

Informácie sú zverejnené v dobrej viere, že sú dôveryhodné a pravdivé v čase ich prvého zverejnenia. Dátum, čas a miesto akcie sa môže zmeniť, a preto je potrebné si preveriť správnosť informácií u organizátora akcie. Overte si, či je atrakcia otvorená u jej prevádzkovateľa.

Informácie poskytnuté tretími stranami môžu byť chránené právami ich majiteľov. Logá, ochranné značky, patenty a iné práva tretích strán sú pre nás dôležité a Vy súhlasite, že ich nebudete porušovať.

Zdrojový kód a dizajn nie je dovolené kopírovať, upravovať, používať, predávať a ani prenajímať.

Vladimír Slávik
nie je zodpovedný za akékoľvek škody spôsobené neoprávneným používaním informácií a negarantuje správnosť a aktuálnosť informácií poskytnutých externými webovými lokalitami ako sú sociálne siete, počasie, dátum a čas,
Google
Prekladač a iné.

Služba
Google
Prekladač prekladá text iba informatívne a bez záruky správneho prekladu. Ak nesúhlasíte s týmito podmienkami, mali by ste ukončiť používanie tejto webovej lokality.
Zjednodušené zobrazenie
Prístupom na webové stránky vla.sk vyjadrujete Váš súhlas s dodržiavaním
podmienok používania.
Podmienky používania  |  Mapa stránok
Copyright © 2007-2019
Vladimír Slávik