Fs Fs T in YT
P Sledovať I
SK  Ste tu.  Domov  >  Yacca  >  Golden Yacca

Golden Yacca

Golden Yacca je výživový doplnok, ktorý vyrába firma EGYM v meste Kempen v Nemecku. Nie je určený pre deti do 3 rokov. V prevažnej miere obsahuje steránové a terpénové saponíny, ktoré sa získavajú z americkej kroviny Yucca shidigera. Preparát obsahuje minimum vedľajších látok ako sú bielkoviny, cukry, tuky a chlorofyl. Golden Yacca nemá nič spoločné s preparátmi typu "yucca", ktoré sú iba výťažkami rastliny.

Golden Yacca nie je liek a nepôsobí chemicky ani biologicky. Pôsobí len fyzikálne a preto neovplyvňuje účinok liekov. Znižuje povrchové napätie na všetkých plochách na povrchu i vo vnútri organizmu. Kvapaliny zväčšia svoju plochu a preniknú medzi tkanivá a usadeniny, ktoré sa uvoľnia a dochádza k ich vyplavovaniu z organizmu. Golden Yacca odstraňuje usadeniny z organizmu.

V žalúdku a črevách sa objavujú zvyšky nestrávenej a už aj nestráviteľnej potravy. Tieto agresívne usadeniny sa usadzujú a rozožierajú tkanivá orgánov: žalúdok, črevá, žlčník, obličky, pečen a pankreas. Nastáva "starecká cukrovka".

Rovnaký proces prebieha aj v cievach, cholesterol a iné látky sa usadzujú na stenách ciev, ktoré strácajú pružnosť. Cievy svojou pružnosťou regulujú tlak. Nepružné cievy musí zastúpiť srdce zvýšením tlaku. Cievy sa zanášajú v mozgu, očiach a aj sluchových štruktúrach. Zanášajú sa kĺby aj nervové vlákna.

Kontraindikácie - Golden Yacca sa nesmie užívať v dvoch prípadoch:
1. Ak má človek voperovaný umelý kovový kĺb (endoprotéza), Golden Yacca oživí kosť, ktorá zväčší svoj priemer trebárs o 0,1 mm a to stačí na to, aby sa umelý kĺb vykýval.
2. Ak má človek transplantovaný cudzí orgán či kostnú dreň, musí užívať imunosupresívne preparáty, ktoré potláčajú imunitný systém. Golden Yacca znižuje výskyt baktérií a vírusov v tele a tiež posilňuje imunitný systém, ktorý by zničil cudzorodý transplantovaný orgán.

Golden Yacca saponíny môžu znamenať vhodný podporný mechanizmus v terapii, ale s lekárskym dohľadom. Rád sprostredkujem dedičnú jednorázovú registráciu na nákup za členské ceny s možnosťou ich ďalšieho predaja.   Registrácia-prihláška  Poštový poukaz  Ku registrácii dostanete informačný materiál Golden Yacca za poplatok 6,60 € s DPH.

Školenia o účinku preparátov, či možnosti ich ďalšieho predaja poskytujem zdarma. Golden Yacca sa nemôže predávať klasickým spôsobom v predajniach (napr. Lekáreň, Drogéria, predajňa Liečivých rastlín, Potraviny atď.). Golden Yacca sa nesmie predávať v netypizovaných obaloch, rozpečatených flakónoch, tobolky na kusy a po záručnej dobe.

Golden Yacca je dostupná v troch baleniach. Členské ceny.
22 g - min. 32 kapsúl, flakón - 26,20 € s DPH - 21 € s DPH
75 g - min. 125 kapsúl, malé rodinné balenie - 78,60 € s DPH - 63 € s DPH
150 g - min. 250 kapsúl, rodinné balenie - 157,20 € s DPH - 126 € s DPH

Aktuálne ceny si skontrolujte u predajcu.

Golden Yacca

Kniha: Vyperme si organizmus (Golden Yacca 2000)
Autor: MUDr. OTO SOVA, CSc.
Popis: Mäkká väzba, počet strán 116
Rozmery: 15 x 21 cm
Vydanie: 3, doplnené vydanie
Rok vydania: 2000
Kód ISBN: 80-967786-1-7

Vyperme si organizmus

Zjednodušené zobrazenie Tmavý režim
Prístupom na webové stránky vla.sk vyjadrujete Váš súhlas s dodržiavaním podmienok používania.
Podmienky používania  |  Mapa stránok
Copyright © 2007-2020 Vladimír Slávik