Fs Fs T in YT
P Sledovať I
SK  Ste tu.  Domov  >  Yacca  >  Diamond Yacca

Diamond Yacca

Diamond Yacca je vylepšený slovenský saponínový výživový doplnok novej generácie. Získava sa z rastliny Yucca Schidigera. V prevažnej miere obsahuje terpénové a steránové saponíny, a to v pomere 4:1. Terpénových saponínov musí byť viac, lebo úradujú v celom tele na rozdiel od steránových saponínov, ktoré pracujú v žalúdku. Obsahuje tiež uhľohydráty, bielkoviny, vlákninu a tuky. Výrobca garantuje rovnaké zloženie toboliek rôznych šarží nezávisle od ročných období.

Diamond Yaccu môžu užívať aj tehotné a dojčiace ženy, ideálne je poradiť sa so svojim lekárom. Spomaľuje starnutie a preto je dobré ju užívať preventívne. Diamond Yacca nie je liek a nepôsobí chemicky ani biologicky. Pôsobí len fyzikálne a preto neovplyvňuje účinok liekov. Znižuje povrchové napätie na všetkých plochách na povrchu i vo vnútri organizmu a tým odstraňuje usadeniny z tela. Diamond Yacca saponíny môžu znamenať vhodný podporný mechanizmus v terapii, ale s lekárskym dohľadom.

Kontraindikácie - Diamond Yacca sa nesmie užívať v dvoch prípadoch:
1. Ak má človek voperovaný umelý bedrový alebo kolenný kĺb (endoprotéza), Diamond Yacca oživí kosť, ktorá zväčší svoj priemer trebárs o 0,1 mm a to stačí na to, aby sa umelý kĺb vykýval.
2. Ak má človek transplantovaný celý orgán (srdce, pľúca, pečeň, pankreas, kostnú dreň a pod.). Sem nepatria zubné implantáty, umelá očná šošovka a iné podobné pomôcky. Pacient musí užívať imunosupresívne preparáty, ktoré potláčajú imunitný systém. Diamond Yacca znižuje výskyt baktérií a vírusov v tele a tiež posilňuje imunitný systém, ktorý by zničil cudzorodý transplantovaný orgán.

Preparát Diamond Yacca je možné si zakúpiť na webovej stránke
https://reparexshop.sk - kde funguje aj vernostný program. Diamond Yaccu vyrába v Košiciach na Slovensku uznávaný doktor MUDR. OTO SOVA, CSC., poradenstvo s ním je možné telefonicky, prostredníctvom e-mailu alebo osobne.

Diamond Yacca je dostupná v dvoch baleniach.
75 g - cca 130 kapsúl - malé balenie - 49,95 € s DPH
150 g - cca 260 kapsúl - veľké balenie - 97,95 € s DPH

Aktuálne ceny si skontrolujte u predajcu.

Diamond Yacca
Diamond Yacca brožúra
Zjednodušené zobrazenie Tmavý režim
Prístupom na webové stránky vla.sk vyjadrujete Váš súhlas s dodržiavaním podmienok používania.
Podmienky používania  |  Mapa stránok
Copyright © 2007-2020 Vladimír Slávik